TFH TO GRUPA pasjonatów mody, sztuki i miejskiego lifestyle’u. Od 2011 roku działają na rynku młodej polskiej mody początkowo jako pop-up shop TFH Tymczasowy Butik, a od 2 lat jako TFH Koncept, jedyny taki concept store w Warszawie, gdzie na 150 m kw. miesza się polska i zagraniczna moda, design oraz sztuka. TFH to także cykliczne wydarzenia, takie jak Grand Bazar Targi Mody, Between Kitchen & Dining Room, czy BLOW Premium  Trend Show oraz liczne projekty marketingowe realizowane dla takich marek, jak Audi, Grolsch, Jacobs, Tymbark, Warner Music.
TFH Concept
TFH Koncept to jedyny w centrum Warszawy concept store, gdzie na 150 mkw łączy się moda, design oraz sztuka. Tutaj historię tworzy zarówno miejsce – zabytkowa Kamienica Wedla oraz selekcja marek m.in. z Polski, Wielkiej Brytanii, Litwy, czy Ukrainy. W minimalistycznym, loftowym wnętrzu znajdziecie casualowe ubrania od młodych projektantów, a także streatwear, buty, dodatki do domu, gadżety oraz zagraniczne czasopisma. Każdego miesiąca odbywają się tu interesujące wydarzenia – wernisaże, spotkania z projektantami mody oraz premiery nowych kolekcji.

         


Grand Bazar – to jedne z najdłużej organizowanych i największych w Warszawie, targów z polską modą. Ponad 3 lata, 30 edycji i blisko 100 000 odwiedzających osób. Targi niezmiennie organizowane są w zabytkowycm Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy i stale się rozwijają. Oprócz ubrań i modnych dodatków na gości czakają stoiska ze zdrową żywnością, ekologicznymi kosmetykami, czy zabawkami. 

         


BETWEEN kitchen & dining room to nowy cykl targów, na których prezentują się wystawcy związani z kuchnią oraz jadalnią, m.in.: meble, ceramika, naczynia, AGD, akcesoria dekoracyjne oraz ekologiczne artykuły spożywcze. Są to zarówno mali, niezależni projektanci i firmy oraz duże, uznane marki – polskie i zagraniczne. 

        

BLOW Premium Trend Show to jedyny w Polsce trend show marek premium. To platforma skierowana do firm tworzących produkty i usługi oraz zamożnych konsumentów.

         


Instagram


News