Bajoras meets Warsaw x Jaga Hupało


Z Londynu do Warszawy – premiera najnowszej kolekcji marki Bajoras i projektów peruk z Pracowni JAGA HUPAŁO _born to create na wspólnej ekspozycji.

 

 

20 lipca o godzinie 20:00 w przestrzeni TFH Koncept, przy lampce wina, będzie można zobaczyć wyniki minionej współpracy i spotkać się z artystami.

Marka Bajoras jest czymś więcej niż ekspresją siebie, to styl życia. Przedstawia ona modę jako sztukę, którą można nosić na co dzień. Projektantka interpretuje problemy socjalne, polityczne oraz psychologiczne poprzez emocje. Każdy ręcznie wykonany model jest unikatem, opowiadającym własną historię o kimś lub o czymś. Projektankta marki Katrina Knizikeviciute już w wieku 19 lat współpracowała z projektantami mody na rynkach wschodnich oraz zachodnich, co nauczyło ją precyzyjności oraz tworzenia rzeczy ponadczasowych.

Pracownia JAGA HUPAŁO _born to create to miejsce artystycznych i kulturalnych spotkań, a przede wszystkim wielokrotnie doceniana i nagradzana pracownia fryzjerska. Na zaproszenie TFH Koncept – clothes, objects, ideas Jaga Hupało wraz z Zespołem Born To Create prezentują minimalistyczne projekty peruk, współgrające z nowatorską modą od Bajoras.