Fashion Convent Warsaw


 

Nowa kolekcja marki Diligent na sezon 2019 przedstawia człowieka odrealnionego, ulegającego mechanizmom społecznej prezentacji. W centrum wirtualnej rzeczywistości, spotykającego się z subiektywną wizją siebie w oczach innych.

Kolekcja Langusta Lips, to manifest, który mierzy się z rzeczywistością wypaczoną przez social media i inne mechanizmy autoprezentacji.

Marka Diligent, wraz z partnerskim konceptem TFH, postanowili wykorzystać zaobserwowany dialog społecznej autoprezentacji, konfrontując go z rzeczywistym obrazem. W oparciu o te założenia, 21 czerwca od godziny 19:00 odbędzie się kolejny event marki Fashion Convent WARSAW przy ulicy Szpitalnej 8 w Warszawie.

Podczas wydarzenia marka zaprezentuje najnowszą kolekcję wizerunkową na sezon 2019, zrealizowaną w kolaboracji z artystką Alicją Białą, Zulu Kukim oraz marką Adidas. Głównym elementem wydarzenia będzie: instalacja artystyczna z wystawą fotografii najnowszej kampanii marki, która została zrealizowana przez uznanego fotografa-Jana Kriwola.

Tłem dla wydarzenia będzie dobra zabawa, zapewniona przez głównego sponsora eventu-Martini.

Przez okres 7 dni do 28 czerwca, można będzie obejrzeć i zakupić najnowszą kolekcję marki na sezon 2018.

Wstęp wolny.