Informacja

Nowe produkty

Promocje

Nasz sklep

Nasz sklep

TFH Koncept, Szpitalna 8, Warszawa

Julia Janus  Liczba produktów: 11

„Julia Janus” to marka mody i stylu życia Bałtyckiego dla kobiet i mężczyzn. Nasze dizajny łatwo się przystosowują, pasują dla różnych kształtów ciała i zawsze daje się w nich wyczuć powiew nowoczesnego stylu miejskiego.

Wierzymy, że styl nie ma rozmiaru ani wieku. I że piękno zaczyna się wtedy, gdy decydujesz się być sobą.

Nasza moda jest dla tych, które są wolne, nieograniczone dusze miasta.

Tworzymy unikalną odzież, wyroby skórzane i akcesoria, biżuterię i naczynia stołowe do codziennego użytku – wszystkie istotne elementy w rytmie XXI wieku.

Prezentujemy nasze kolekcje mody w stylizowanej atmosferze kuchni-jadalni. Podziwiamy kulturę żywienia się krajów północnych i współpracujemy z najsłynniejszymi kucharzami tych krajów. Razem znajdujemy synergię i kulturowe mosty pomiędzy modą i żywnością, a także wydajemy książki i blogi w kanałach medialnych.

Współpracujemy z utalentowanymi jubilerami, projektantami, garncarzami, szklarzami, pisarzami i muzykantami, i zawsze szukamy nowych perspektyw do rozwoju i zaawansowania produktów.

Obecnie, mamy pięć Concept Stores na Litwie, franczyzę na Ukrainie (dwa butiki), spoty sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji, Łotwie, Kazachstanie a także sklep internetowy. Nasi agenci i showroomy są w Dusseldorfie (Niemcy), Atenach (Grecja) i Szanghaju (Chiny).

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów