MARKI  Liczba produktów: 111

 • BodyBoom

  DLACZEGO Body Boom?

  DZIĘKI NIEMU BĘDZIESZ PIĘKNIEJSZA

  Sprawi, że Twoja skóra będzie gładka, nawilżona i seksowna jak nigdy wcześniej…

  ZWALCZA CELLULIT I ROZSTĘPY

  Ciesz się pięknym ciałem i zapomnij na zawsze o twardej skórze, cellulicie, rozstępach, zmianach skórnych - efekty już po 4 tygodniach.

  JEST SZALENIE WYDAJNY

  Dzięki unikalnej, sypkiej konsystencji będę z Tobą do 5 razy dłużej niż każdy inny peeling. Waży 200g, co pozwoli nawet na 20 wspólnych spotkań.

  MA CUDOWNY ZAPACH I KOLOR

  Po kąpielach Twoja skóra zachowa fantastyczny, kawowy zapach i atrakcyjny kolor jeszcze przez długie godziny.

  NIE  BRUDZI TWOJEJ ŁAZIENKI

  Składniki zostały wybrane tak, abyś łatwo i szybko mogła zatrzeć ślady naszych wspólnych zabaw.

  POMOGA W ODCHUDZANIU

  Zawarta kofeina pozwola w łatwy sposób pozbyć się zbędnych fałdek i niedoskonałości sylwetki. Twoje ciało będzie BOOMbowe.

  KOCHA WSZYSTKIE ZWIERZĘTA

  Nie pozwolę na testowanie kosmetyków na zwierzętach. Został sprawdzony na wielu pięknych kobiecych ciałach.

 • CHPO brand
 • DASH MY BUTTONS

  DASH AGAINST THE ENEMY IN OUR TEES!

 • FAiRYTALE PRODUCTIONS

  Fairytale Productions projektuje książki o sztuce i edukacji dla klientów w każdym wieku. Pierwszy produkt, Sticky Icky - album z naklejkami - został sprzedany w 8000 egzemplarzy! Produkty można znaleźć w sklepach z komiksami, sklepach ze sztuką koncepcyjną, galeriach sztuki i księgarniach w największych europejskich miastach, takich jak: Berlin, Paryż, Lizbona, Londyn, Praga, Barcelona, Warszawa. Misją marki jest inspirowanie się ludźmi z pasją tworzenia produktów emocjonalnych i artystycznych.

 • FUMparFUM

  FUMparFUM is very small niche perfumery's brand, founded in Vilnius (Lithuania) in 2011. Founder and perfumer is Aistis Mickevičius, in Lithuania known artist, actor and radio DJ. A few years ago he became interested in perfumes creation.The first five FUMparFUM scents from "Fresh, Natural & Handmade" collection was presented to the public in December 2011. 


  All FUMparFUM perfumes are limited edition, hand-made from the highest quality natural and synthetic essences. Unique style, combining old European tradition of perfumes making and original approach to the fragrances combinations. There are the small perfumes scetches, artistic expression of the imagination.
  FUMparFUM nose, Aistis Mickevičius, create not only commercial perfumes, but also perfumes installations for objects or exibitions.

 • Jakub Niewdana

  Jakub Niewdana to pochodzący z Brzezia młody artysta, zajmujący się głównie ceramiką oraz fotografią. W 2014 ukończył z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. W tym samym roku otrzymał Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W 2015 roku rozpoczął studia doktoranckie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Oprócz działalności naukowej jest również zaangażowany w pracę stowarzyszenia „Ceramika Bez Granic”, którego jest współzałożycielem, oraz grupy artystycznej „Vera Icon” zrzeszającej twórców chrześcijańskich. Jakub Niewdana nie tylko brał udział w licznych wystawach w Polsce oraz za granicą, ale również sam był organizatorem m.in. wystaw „Mniej Więcej” czy „Squat” w Zabierzowie. W swoich pracach często łączy dwie pasje – fotografię oraz ceramikę. Od 2014 prowadzi autorską. Od tego czasu zajmuje się tworzeniem unikatowych form ceramicznych. Głównie dotykając tematów animalistycznych. Syntetyczna forma, wysokiej jakości wykonanie sprawiło że w ciągu 2 lat twory pracowni znalazły się w kolekcjach na całym świecie.

 • Levi's®

  Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w ponad 110 krajach, pozwala ludziom na całym święcie wyrazić ich osobisty styl. 

 • MAKE HEADS TURN

  MEET

  THE

  DESIGNERS

  Goda and Beatrice are designers duo who got together for the project “DISTR∀CTION”.

   

  They seek to change the way women look at classic clothing – it can actually be interesting, unique and stand out in a crowd.

   

  With new details, unusual length and asymetry “DISTR∀CTION” stands for the exclusive design

 • NOEMA

  Zaplanuj swój rok inaczej i z pozytywnym nastawieniem! Noema Paper House przedstawia swoje terminarze.

   Nasz planner ma 12-miesięczny, otwarty format, który będzie działać przez cały rok! Co miesiąc - nowy pomysł do naśladowania. Zaczniesz od miesiąca "Love Yourself"; ponieważ psychologowie udowodnili, że musisz nauczyć się kochać siebie, zanim zaczniesz swój pozytywny rozwój i planowanie roku. Po tym miesiącu kontynuujesz swoją podróż z miesiącami takimi jak: Finding Yourself, Stress-Free, Dream Big, Express Yourself, Love Others, New Skills, Clean Yourself, Essential You, Space Around, Be Positive, Inner Peace.

  W zależności od Twojego miesiąca i jego pomysłu znajdziesz codzienne pytania, przewodniki lub cytaty, które pomogą Ci stać się szczęśliwszą i bardziej pozytywną osobą. Jesteśmy dumni, że ​​słynni ludzie z Europy współpracowali z nami, aby dać ciinspirację przed każdym miesiącem. Znajdziesz wywiady Mantvydasa Leknickasa, Leona Somova, Ievy Narkutė, Kirka Trumana, Mariny Warner itd., W których dzielą się swoimi przemyśleniami na temat ich szczęścia i postawy życiowej.    Produkty Noema Paper House mają wyjątkowe rzeczy wewnątrz i na zewnątrz, piękną typografię, rzadką i wyjątkową okładkę starej papierowej firmy w Londynie i wyjątkowe naturalne wrażenie papieru.

 • One Ingredient

  One Ingredient to polska marka kosmetyków naturalnych o wyjątkowo skoncentrowanych i minimalistycznych formułach. Nasze produkty komponowane są przez doświadczonych specjalistów tak, że każdy ze składników pełni istotną rolę i wzmacnia skuteczność składnika kluczowego. Ponadprzeciętnie wysoka zawartość naturalnego składnika o udowodnionym działaniu silnie biostymulującym sprawia, że wyjątkowe efekty obserwowane są już od pierwszych aplikacji. Nasze kosmetyki są całkowicie naturalne, hipoalergiczne i nie testowane na zwierzętach.

 • Phenome

  Tworzymy najlepsze kosmetyki, jakie tylko umiemy i takie, jakich sami chcemy używać. Staramy się, żeby nasze produkty naprawdę działały i były zdrowe. Zatrudniamy doświadczonych technologów, którzy w oparciu o najnowszą wiedzę kosmetyczną wyszukują najbardziej skuteczne składniki występujące w Naturze. Nie stosujemy żadnych syntetycznych substancji aktywnych.

  Przy tworzeniu receptur nie szukamy oszczędności. Wiele z naszych produktów zawiera po kilkanaście organicznych składników aktywnych, które pochodzą z najdalszych zakątków Ziemi, od Europy po Amerykę Południową. I każdy z nich spełnia jakiś cel.

  Nie używamy zwykłej wody, bo wiemy, że woda roślinna jest bardziej skuteczna – lepiej nawilża i w odczuwalny sposób poprawia wchłanianie i skuteczność kosmetyku.

  Uważamy, że kosmetyki są także po to, aby sprawiać przyjemność. Dlatego staramy się, aby miały także piękne, naturalne zapachy i proste, niebanalne opakowania.

  W dzisiejszych czasach luksusem jest możliwość wyboru. My wybieramy tylko to co zdrowe, pachnące i piękne – to co nam samym daje radość. Współpracujemy z ludźmi, którzy także lubią to co robią i szukamy wzajemnych inspiracji.

  Mamy nadzieję, że to poczujesz.

 • Smells like Spells

  Smells like Spells to harmonijne połączenie naturalnego i ekologicznego podejścia ze szczyptą magii i ezoteryki.

 • ZEW FOR MEN

  ZEW for men to naturalne kosmetyki do mycia dla mężczyzn, z węglem drzewnym 
z Bieszczad. Dlatego ZEW jest tak czarny. W skład linii wchodzą: mydło do włosów, mydło do twarzy 
i ciała, mydło do golenia, mydło do brody, mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów.

  Węgiel drzewny skutecznie oczyszcza i odświeża. Jego działanie jest znane od lat. Podczas kontaktu ze skórą, jego cząsteczki przyciągają nie tylko zanieczyszczenia z powierzchni, ale też z jej głębszych warstw. Uznawany jest za najsilniejszy absorbent występujący w stanie naturalnym.

  Węgiel drzewny, zawarty w mydłach ZEW, bierzemy z dzikich lasów, z ostatnich bieszczadzkich wypalarni węgla, których tradycja sięga ponad 50 lat. 

  ZEW for men produkujemy w Polsce.

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 111 elementów
Pokazuje 13 - 24 z 111 elementów