MARKI  Liczba produktów: 141

 • Art PoPo

  Art PoPo narodziło się z miłości do pięknych rzeczy. Wszystko zaczęło się od niewielkiej szkatułki, którą wystawiła na sprzedaż jej autorka Luiza Poreda. Zachwyciła ona Olgę i Tomka Krawczyków. Zainspirowani, poprosili o wykonanie do swojego mieszkania najbardziej kolorowego i szalonego mebla na świecie! Efekt końcowy przerósł ich oczekiwania i postanowili podzielić się tym z innymi. Tak powstała marka Art Popo.

 • BIBI BAG

  BIBI BAG to włoska marka założona przez Federicę Vaccaro. W ich ofercie znajdziecie kolorowe transparentne torebki w różnych kształtach i rozmiarach wykonane z PVC. Torebki podbiły już serca włoszek, teraz czas na Polskę. 

 • BodyBoom
 • CHPO brand
 • DASH MY BUTTONS

  DASH AGAINST THE ENEMY IN OUR TEES!

 • Diligent

  DILIGENT – zapamiętajcie to słowo, markę, która kojarzy się z ambicją, pracowitością i niezwykłą wyobraźnią duetu SZYMON MRÓZEK – MARTA POSPIESZNA. a przy tym jest jak „malowany ptak”. w ich wielobarwnych projektach odnaleźć można konotacje z powieścią, która przyniosła JERZEMU KOSIŃSKIEMU światowy rozgłos.

  inni – w pozytywnej odsłonie tego słowa, wyróżniający się w tłumie, swobodni, wyzwoleni, wolni jak barwne ptaki na tle nieba, a przy tym z głową pełną pomysłów i wyobraźnią, dzięki której powstają ich nietuzinkowe projekty. tacy są MARTA i SZYMON, tacy są też klienci marki DILIGENT.

  w DILIGENT tymi skrzydłami są właśnie MARTA i SZYMON. dzięki nim ta młoda marka rozwija się i odkrywa przed swoimi klientami kolejne twórcze poziomy. podobnie jak ptaki z ciekawością poznają nowe przestrzenie. SZYMON jako założyciel marki stworzył jej klasyczne podstawy, a MARTA dodała zadziorności i odwagi. dzięki temu DILIGENT otwiera ludzi na kreowanie kolorem swojego własnego świata.

 • DISTYLED

  Marka Distyled zrodziła się z miłości do natury oraz lifestyle’u. Akcesoria z naturalnych skór dedykowane są kobietom prowadzącym aktywny styl życia. Wyjątkowe dodatki pozwolą Ci odnaleźć się w wielokulutrowym zgiełku oraz wyrazić swój indywidualizm. W kolekcji znajdziesz minimalistyczne plecaki, torby na ramię czy kopertówki.

 • FLAMERA
 • FUMparFUM

  FUMparFUM is very small niche perfumery's brand, founded in Vilnius (Lithuania) in 2011. Founder and perfumer is Aistis Mickevičius, in Lithuania known artist, actor and radio DJ. A few years ago he became interested in perfumes creation.The first five FUMparFUM scents from "Fresh, Natural & Handmade" collection was presented to the public in December 2011. 


  All FUMparFUM perfumes are limited edition, hand-made from the highest quality natural and synthetic essences. Unique style, combining old European tradition of perfumes making and original approach to the fragrances combinations. There are the small perfumes scetches, artistic expression of the imagination.
  FUMparFUM nose, Aistis Mickevičius, create not only commercial perfumes, but also perfumes installations for objects or exibitions.

 • JAY
 • Julia Janus

  „Julia Janus” to marka mody i stylu życia Bałtyckiego dla kobiet i mężczyzn. Nasze dizajny łatwo się przystosowują, pasują dla różnych kształtów ciała i zawsze daje się w nich wyczuć powiew nowoczesnego stylu miejskiego.

  Wierzymy, że styl nie ma rozmiaru ani wieku. I że piękno zaczyna się wtedy, gdy decydujesz się być sobą.

  Nasza moda jest dla tych, które są wolne, nieograniczone dusze miasta.

  Tworzymy unikalną odzież, wyroby skórzane i akcesoria, biżuterię i naczynia stołowe do codziennego użytku – wszystkie istotne elementy w rytmie XXI wieku.

  Prezentujemy nasze kolekcje mody w stylizowanej atmosferze kuchni-jadalni. Podziwiamy kulturę żywienia się krajów północnych i współpracujemy z najsłynniejszymi kucharzami tych krajów. Razem znajdujemy synergię i kulturowe mosty pomiędzy modą i żywnością, a także wydajemy książki i blogi w kanałach medialnych.

  Współpracujemy z utalentowanymi jubilerami, projektantami, garncarzami, szklarzami, pisarzami i muzykantami, i zawsze szukamy nowych perspektyw do rozwoju i zaawansowania produktów.

  Obecnie, mamy pięć Concept Stores na Litwie, franczyzę na Ukrainie (dwa butiki), spoty sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji, Łotwie, Kazachstanie a także sklep internetowy. Nasi agenci i showroomy są w Dusseldorfie (Niemcy), Atenach (Grecja) i Szanghaju (Chiny).

 • Kiss the Frog
 • LAB
 • Levi's

  Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w ponad 110 krajach, pozwala ludziom na całym święcie wyrazić ich osobisty styl. 

 • LOCOMOCEAN
 • MAGPIE
 • MEN'S SOCIETY
 • Miutto
 • MURO EXE
 • MUSTARD

  Mustard to brytyjska marka specjalizująca się w tworzeniu zabawnych gadżetów. Ich motto to "live happy". Wprowadzają je w życie przy każdym ich produkcie, poczynając od małych karteczek samoprzylepnych aż po zasłony prysznicowe i deski do krojenia. Ich bazą jest Londyn ale mają też swoje siedziby w Paryżu i Nowym Jorku, gdzie całe zespoły pracują nad nowymi kolekcjami. Ich produkty możecie kupić w Colette, Selfridges i wielu innych galeriach handlowych na świecie. W Polsce dostępne są tylko u nas! 

 • PapeRRaz
 • Plum & Ashby
 • Smells like Spells

  Smells like Spells to harmonijne połączenie naturalnego i ekologicznego podejścia ze szczyptą magii i ezoteryki.

 • TOMS

  TOMS - jedna z najbardziej znanych światowych marek, która dzięki swojemu innowacyjnemu pomysłowi odmieniła życie milionów osób na całym świecie. Pomysł jest prosty - kupujesz buty TOMS i za każdą sprzedaną parę firma daje w prezencie buty dla tych, którzy ich najbardziej potrzebują. Według tego klucza na świecie rozdano już ponad 35 milionów par butów. To, co rozpoczęło się od prostego pomysłu, rozwinęło się w mocny model biznesu, który pomaga w zwalczaniu ubóstwa i poprawie warunków zdrowia, edukacji i bytowych dla dzieci i lokalnych społeczności z całego świata.

 • ZEW FOR MEN
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 141 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 141 elementów