Informacja

Nowe produkty

Promocje

Nasz sklep

Nasz sklep

TFH Koncept, Szpitalna 8, Warszawa

MARKI  Liczba produktów: 199

 • BodyBoom
 • CHPO brand
 • DASH MY BUTTONS

  DASH AGAINST THE ENEMY IN OUR TEES!

 • Diligent

  DILIGENT – zapamiętajcie to słowo, markę, która kojarzy się z ambicją, pracowitością i niezwykłą wyobraźnią duetu SZYMON MRÓZEK – MARTA POSPIESZNA. a przy tym jest jak „malowany ptak”. w ich wielobarwnych projektach odnaleźć można konotacje z powieścią, która przyniosła JERZEMU KOSIŃSKIEMU światowy rozgłos.

  inni – w pozytywnej odsłonie tego słowa, wyróżniający się w tłumie, swobodni, wyzwoleni, wolni jak barwne ptaki na tle nieba, a przy tym z głową pełną pomysłów i wyobraźnią, dzięki której powstają ich nietuzinkowe projekty. tacy są MARTA i SZYMON, tacy są też klienci marki DILIGENT.

  w DILIGENT tymi skrzydłami są właśnie MARTA i SZYMON. dzięki nim ta młoda marka rozwija się i odkrywa przed swoimi klientami kolejne twórcze poziomy. podobnie jak ptaki z ciekawością poznają nowe przestrzenie. SZYMON jako założyciel marki stworzył jej klasyczne podstawy, a MARTA dodała zadziorności i odwagi. dzięki temu DILIGENT otwiera ludzi na kreowanie kolorem swojego własnego świata.

 • DISTYLED

  Marka Distyled zrodziła się z miłości do natury oraz lifestyle’u. Akcesoria z naturalnych skór dedykowane są kobietom prowadzącym aktywny styl życia. Wyjątkowe dodatki pozwolą Ci odnaleźć się w wielokulutrowym zgiełku oraz wyrazić swój indywidualizm. W kolekcji znajdziesz minimalistyczne plecaki, torby na ramię czy kopertówki.

 • FAiRYTALE PRODUCTIONS

  Fairytale Productions projektuje książki o sztuce i edukacji dla klientów w każdym wieku. Pierwszy produkt, Sticky Icky - album z naklejkami - został sprzedany w 8000 egzemplarzy! Produkty można znaleźć w sklepach z komiksami, sklepach ze sztuką koncepcyjną, galeriach sztuki i księgarniach w największych europejskich miastach, takich jak: Berlin, Paryż, Lizbona, Londyn, Praga, Barcelona, Warszawa. Misją marki jest inspirowanie się ludźmi z pasją tworzenia produktów emocjonalnych i artystycznych.

 • FLAMERA
 • FUMparFUM

  FUMparFUM is very small niche perfumery's brand, founded in Vilnius (Lithuania) in 2011. Founder and perfumer is Aistis Mickevičius, in Lithuania known artist, actor and radio DJ. A few years ago he became interested in perfumes creation.The first five FUMparFUM scents from "Fresh, Natural & Handmade" collection was presented to the public in December 2011. 


  All FUMparFUM perfumes are limited edition, hand-made from the highest quality natural and synthetic essences. Unique style, combining old European tradition of perfumes making and original approach to the fragrances combinations. There are the small perfumes scetches, artistic expression of the imagination.
  FUMparFUM nose, Aistis Mickevičius, create not only commercial perfumes, but also perfumes installations for objects or exibitions.

 • JAY
 • LAB
 • Levi's®

  Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w ponad 110 krajach, pozwala ludziom na całym święcie wyrazić ich osobisty styl. 

 • liebre style

  Łączą klasykę z nowoczesnością, zaskakują fakturą, prezentują nowe połączenia kolorów, zupełnie odmieniając wizerunek butów jakie znaliśmy do tej pory - Liebre Style, nowa marka obuwnicza założona w Szczecinie.

  Wszystko zaczęło się w Holandii w 2013 r., kiedy para (przyszłych) projektantów, rzuciła prace w korporacjach i wyjechała w świat w poszukiwaniu inspiracji. W tym roku los przyprowadził ich do Szczecina, gdzie zdecydowali się zaryzykować i rozpocząć przygodę z projektowaniem butów. 

 • LOCOMOCEAN
 • MAGPIE
 • MAKE HEADS TURN

  MEET

  THE

  DESIGNERS

  Goda and Beatrice are designers duo who got together for the project “DISTR∀CTION”.

   

  They seek to change the way women look at classic clothing – it can actually be interesting, unique and stand out in a crowd.

   

  With new details, unusual length and asymetry “DISTR∀CTION” stands for the exclusive design

 • MEN'S SOCIETY
 • MESH
  MESH is all about the secret you carry, the one no one can reveal. 
  Be powerful in your fragileness. Get lost in the depths of your essence, emphasize your sensitivity, sensuality and sexuality with MESH clothing.
 • NOEMA

  Zaplanuj swój rok inaczej i z pozytywnym nastawieniem! Noema Paper House przedstawia swoje terminarze.

   Nasz planner ma 12-miesięczny, otwarty format, który będzie działać przez cały rok! Co miesiąc - nowy pomysł do naśladowania. Zaczniesz od miesiąca "Love Yourself"; ponieważ psychologowie udowodnili, że musisz nauczyć się kochać siebie, zanim zaczniesz swój pozytywny rozwój i planowanie roku. Po tym miesiącu kontynuujesz swoją podróż z miesiącami takimi jak: Finding Yourself, Stress-Free, Dream Big, Express Yourself, Love Others, New Skills, Clean Yourself, Essential You, Space Around, Be Positive, Inner Peace.

  W zależności od Twojego miesiąca i jego pomysłu znajdziesz codzienne pytania, przewodniki lub cytaty, które pomogą Ci stać się szczęśliwszą i bardziej pozytywną osobą. Jesteśmy dumni, że ​​słynni ludzie z Europy współpracowali z nami, aby dać ciinspirację przed każdym miesiącem. Znajdziesz wywiady Mantvydasa Leknickasa, Leona Somova, Ievy Narkutė, Kirka Trumana, Mariny Warner itd., W których dzielą się swoimi przemyśleniami na temat ich szczęścia i postawy życiowej.    Produkty Noema Paper House mają wyjątkowe rzeczy wewnątrz i na zewnątrz, piękną typografię, rzadką i wyjątkową okładkę starej papierowej firmy w Londynie i wyjątkowe naturalne wrażenie papieru.

 • One Ingredient

  One Ingredient to polska marka kosmetyków naturalnych o wyjątkowo skoncentrowanych i minimalistycznych formułach. Nasze produkty komponowane są przez doświadczonych specjalistów tak, że każdy ze składników pełni istotną rolę i wzmacnia skuteczność składnika kluczowego. Ponadprzeciętnie wysoka zawartość naturalnego składnika o udowodnionym działaniu silnie biostymulującym sprawia, że wyjątkowe efekty obserwowane są już od pierwszych aplikacji. Nasze kosmetyki są całkowicie naturalne, hipoalergiczne i nie testowane na zwierzętach.

 • PapeRRaz
 • Phenome

  Tworzymy najlepsze kosmetyki, jakie tylko umiemy i takie, jakich sami chcemy używać. Staramy się, żeby nasze produkty naprawdę działały i były zdrowe. Zatrudniamy doświadczonych technologów, którzy w oparciu o najnowszą wiedzę kosmetyczną wyszukują najbardziej skuteczne składniki występujące w Naturze. Nie stosujemy żadnych syntetycznych substancji aktywnych.

  Przy tworzeniu receptur nie szukamy oszczędności. Wiele z naszych produktów zawiera po kilkanaście organicznych składników aktywnych, które pochodzą z najdalszych zakątków Ziemi, od Europy po Amerykę Południową. I każdy z nich spełnia jakiś cel.

  Nie używamy zwykłej wody, bo wiemy, że woda roślinna jest bardziej skuteczna – lepiej nawilża i w odczuwalny sposób poprawia wchłanianie i skuteczność kosmetyku.

  Uważamy, że kosmetyki są także po to, aby sprawiać przyjemność. Dlatego staramy się, aby miały także piękne, naturalne zapachy i proste, niebanalne opakowania.

  W dzisiejszych czasach luksusem jest możliwość wyboru. My wybieramy tylko to co zdrowe, pachnące i piękne – to co nam samym daje radość. Współpracujemy z ludźmi, którzy także lubią to co robią i szukamy wzajemnych inspiracji.

  Mamy nadzieję, że to poczujesz.

 • Plum & Ashby
 • Smells like Spells

  Smells like Spells to harmonijne połączenie naturalnego i ekologicznego podejścia ze szczyptą magii i ezoteryki.

 • TOMS

  TOMS - jedna z najbardziej znanych światowych marek, która dzięki swojemu innowacyjnemu pomysłowi odmieniła życie milionów osób na całym świecie. Pomysł jest prosty - kupujesz buty TOMS i za każdą sprzedaną parę firma daje w prezencie buty dla tych, którzy ich najbardziej potrzebują. Według tego klucza na świecie rozdano już ponad 35 milionów par butów. To, co rozpoczęło się od prostego pomysłu, rozwinęło się w mocny model biznesu, który pomaga w zwalczaniu ubóstwa i poprawie warunków zdrowia, edukacji i bytowych dla dzieci i lokalnych społeczności z całego świata.

 • ZEW FOR MEN
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 199 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 199 elementów