Phenome   Liczba produktów: 16

Tworzymy najlepsze kosmetyki, jakie tylko umiemy i takie, jakich sami chcemy używać. Staramy się, żeby nasze produkty naprawdę działały i były zdrowe. Zatrudniamy doświadczonych technologów, którzy w oparciu o najnowszą wiedzę kosmetyczną wyszukują najbardziej skuteczne składniki występujące w Naturze. Nie stosujemy żadnych syntetycznych substancji aktywnych.

Przy tworzeniu receptur nie szukamy oszczędności. Wiele z naszych produktów zawiera po kilkanaście organicznych składników aktywnych, które pochodzą z najdalszych zakątków Ziemi, od Europy po Amerykę Południową. I każdy z nich spełnia jakiś cel.

Nie używamy zwykłej wody, bo wiemy, że woda roślinna jest bardziej skuteczna – lepiej nawilża i w odczuwalny sposób poprawia wchłanianie i skuteczność kosmetyku.

Uważamy, że kosmetyki są także po to, aby sprawiać przyjemność. Dlatego staramy się, aby miały także piękne, naturalne zapachy i proste, niebanalne opakowania.

W dzisiejszych czasach luksusem jest możliwość wyboru. My wybieramy tylko to co zdrowe, pachnące i piękne – to co nam samym daje radość. Współpracujemy z ludźmi, którzy także lubią to co robią i szukamy wzajemnych inspiracji.

Mamy nadzieję, że to poczujesz.

na stronę
Pokazuje 13 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 13 - 16 z 16 elementów